} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Ostatné

Polykarbonát má široké uplatnenie. Na čo sa používa?

Polykarbonát je priehľadný materiál, ktorý sa používa na výrobu vysoko odolných okien, ale napríklad aj svetlíkov a zasklenia. Vyznačuje sa nízkou hmotnosťou, a tým pádom nachádza uplatnenie aj pri ľahkých hliníkových konštrukcií. Čo sa týka užitočných vlastností, tých je hneď niekoľko, a preto v súčasnosti nahrádza klasické sklo. Ak hľadáte niekoho na predaj polykarbonátu, dáme vám v nasledujúcich riadkoch aj nejaký tip.

predaj polykarbonátu

Pokračovať v čítaní

Rôzne využitia plagátovaciech ploch v obciach

Plagátovacie plochy sú už tradičný spôsob, ako informovať obyvateľov o nadchádzajúcich udalostiach. Hojne využívané sú predovšetkým na dedinách, alebo v malých obciach, kam sa ešte nedostali city light vitríny a ďalšie spôsoby propagácie. Aj cez to, že je to oznamovanie informácií docela zastarané, musíme uznať, že má stále svoje čaro a že má stále asi niečo do seba. Prečo by inak boli plochy na plagáty tak obľúbené?

forplast, plagátovacie plochy, informačné plochy, plagátové tabule

Pokračovať v čítaní

Ako ochrániť vip osoby?

Určite ste sa niekedy stretli s nejakou celebritou. Mohol to byť známy spevák, herec alebo spisovateľ. Každopádne zakaždým taká osoba spôsobí veľký rozruch a niekedy tiež ten negatívny. Aby sa zamedzilo oddelenie fanúšikovskej základne od samotného koridoru, kadiaľ sa bude známa osobnosť pohybovať, používajú sa rôzne prostriedky a práve o nich si niečo povieme.

vymedzovacie stĺpiky

vip, vymedzovacie stĺpiky, stĺpiky, STĽPIKY S LANOM, Zahradzovacie stľpiky plastové

Pokračovať v čítaní

Využitie presklených vitrín

Presklené vitríny majú obrovské možností využitia. Nájdete ich v bežných domácnostiach aj vo verejných budovách, ako sú napríklad obchody alebo múzeá. Je to skvelý spôsob, ako vystaviť rôzne veci tak, aby boli poriadne vidieť a zároveň nedošlo k ich poškodeniu. V tomto článku sme si pre vás pripravili niekoľko tipov, ako môžete presklenú vitrínu použiť ako doma, tak na verejných miestach.

expoint, presklené vitríny, vitríny, výstavné vitríny

Pokračovať v čítaní

Chcete tu publikovať článok alebo získať hodnotný spätný odkaz? Píšte!

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dodávateľ webu: Agentura Weboo